Birçok ilişkide insanlar eşlerinin onları aldatıp aldatmadığını anlamakta zorlanıyor. Bu insanların aldatma sırasında gizli olmaya çalışmasından kaynaklanıyor. Ancak eşim beni aldatıyor mu sorusunun cevabı ilk olarak şüpheye düşme aşaması ile başlar. Çünkü bu işin sonunda gereksiz yere evham yapıyor da olabilirsiniz. Yani ilk olarak eşinizde sizi şüphelendirecek bir durum oldu mu diye düşünmek gerekir. Gelin, isterseniz şimdi sizleri şüpheye düşürebilecek ipuçlarına birlikte bir göz atalım.

Aldatanların İpuçları

Daha önce de dile getirdiğimiz gibi şüphe bu noktada önemlidir. Çünkü eşler her ne kadar gizli olmaya çalışsalar da kendilerini ele verecek belirtiler gösterirler. Sizlerde bu belirtilerden yola çıkarak aldatıldığınızı kolaylıkla anlayabilirsiniz. Bizde sizler için birkaç ipucu sıraladık.

  1.  İlk olarak bakacağız nokta eşinizin size karşı davranışlarıdır. Eğer davranışlarında bir farklılık veya sadakatsizlik hissederseniz şüphelenmek de haklısınız.
  2. Normalde belirli ritüellere sahipken bir anda hiç huyu olmayan hareketler sergiliyorsa bu da bir belirti demektir. Dikkat etmekte yarar görüyoruz.
  3. Aldatma noktasında önemli olan kısımlardan birisi de eşinizin daha önceki hayatıdır. Yani burayı açacak olursak eşiniz sizi daha önce aldattı mı? Bu önemli bir ayrıntıdır. Çünkü bir kere aldatan yine aldatabilir düşüncesi çoğunlukla doğru çıkmaktadır.
  4.  Ayrıca eşinizin yetiştiği ortam da önemlidir. Yani demek istediğimiz ailesinde aldatanlara ya da aldatılanlara denk gelip gelmediğidir. Eğer öyle bir durumla karşılaşmış ise bu onun bilinç altında kalacak ve zamanı geldiğinde gün yüzüne çıkabilecektir.
  5. Gelelim bir diğer noktaya. Gün içerisinde ne sıklıkla iletişim kuruyorsunuz? Bunun sıklığı azaldı mı? Kendinize bu soruları sormayı asla unutmamalısınız.
  6. Eşinizle arkadaş gibi olmanız gerektiğini de unutmamak gerek. Çünkü ne kadar çok şeyinizi paylaşırsanız size o kadar bağlı kalacaktır. O yüzden size olan yakınlığına bakarak da bu belirtileri anlayabilirsiniz

İşte sizlere aldatıldığınızı anlayabilmeniz adına oluşturduğumuz birkaç ipucu listesi yukarıda yer alıyor.

Ancak önemli olan bir diğer noktaya gelelim isterseniz. O da yapılan araştırmalara göre eşler şüpheye düştükten sonra kendilerini kandırmaya başlıyorlar. Yani bir diğer deyişle önümüze bir sürü ipucu çıkıyor da bizler inanmak istemiyoruz aslında. Eğer bu konuda içinizi rahatlatmak istiyorsanız eşinizin sizi aldattığını anlayabilmek için yardım almanız gerektiğini de unutmamalısınız.

Aldatıldığını Öğrenmenin Yolları

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ilk olarak her şey şüphe ile başlıyor. Daha sonrasında karşımıza ipuçları çıkıyor. Ancak biz kesin sonuca ulaşmak istiyorsak eğer bunun birden çok yolu var. Gelin isterseniz şimdi de biraz bunlara değinelim.

  • Günümüz teknolojisinde eşinizi takip etmek için birçok uygulama veya yazılımlar geliştirilmiş durumdadır. Bunlardan birini kullanarak eşinizi takip ettirebilirsiniz.
  • Kullandığınız yazılıma göre değişiklik gösterse de eşinizin telefon görüşmeleri, konumunu, nerede olduğu, mesajlaşmaları vb. gibi bir çok ayrıntıya ulaşmanız mümkün aslında.
  • Bir çoğumuz inanmayı tercih etmeyiz ve bize söylenen bahanelere tutunmaya çalışırız. Ancak içimizi kemiren şüphelerle birlikte başlarız kendimiz takip etmeye. Ancak bunun sonuç verdiği pek görülmemiştir.
  • İşte bu yüzden eşinizi sizin değil, özel olarak tuttuğunuz dedektiflerin izin takip etmesine izin vermelisiniz.

Daha önce de dile getirdiğimiz gibi casus telefon uygulamaları ile eşinizi takip etmeniz mümkündür. Oldukça kısa bir sürede eşinizin telefonuna programı yükleyerek eşinizi takibe alabilirsiniz.

Her ne olursa olsun elinizde kesin kanıt olmadan sevgilinizi ya da eşinizi suçlamayın. Fox Dedektiflik kurucusu Özel Dedektif Mehmet Latif KARLAR’ın belirttiği aldatıldığınızı nasıl anlayacağınızı belirten işaretlerin neler olduğunu içeren foxdedektiflik.com/aldatildigini-nasil-anlarsin-dedektiften-ipuclari yazımızı okuduktan sonra bu konuda aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabileceksiniz.

Eşinizin sizi aldattığı şüpheniz doğru çıktıysa foxdedektiflik.com/esimin-aldattigindan-supheleniyorum-ne-yapmaliyim yazımızı okuyup burada belirttiğimiz adımları uygulayın.

Bu konuda daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa bize ücretsiz olarak 7/24 telefon, whatsapp hattı ve email adresi aracılığıyla her türlü sorunuzu iletebilirsiniz.

Paylaş