Hakkımızda

M. Latif Karlar

1989 yılında meslek hayatına başlayan M.Latif KARLAR, ülkenin çeşitli yerlerinde emniyet mensubu olarak araştırma, asayiş, eğitim ve sosyal hizmetler gibi farklı birimlerde görev almıştır.

Güvenlik Bilimleri Fakültesi mezunudur. Aynı zamanda sosyal bilimler ön lisans mezunudur. Birçok başarı belgesine sahip olan M.Latif KARLAR meslek hayatı boyunca idealist ve dürüst duruşuyla takdir toplamış karşılaştığı olayları çözümleyebilmek, ülkesine hizmet için canı pahasına olaylara müdahalede bulunmaktan çekinmemiş bir GAZİ polis emeklisidir.

Emekli sonrası ihtiyacı olan insanlara yardımcı olabilmek adına Fox Özel Dedektiflik Bürosu ‘nu açarak hayatına devam eden M.Latif KARLAR aynı disiplin özveri ve idealizmiyle meslekte uzun yıllar çalıştıktan sonra konusunda donanımlı arkadaşları ile çalışmalarını sürdürmektedir.

M.Latif KARLAR Linkedin hesabını ziyaret etmek için tıklayın.
Fox Dedektiflik Linkedin hesabını ziyaret etmek için tıklayın.

Fox Dedektiflik

Bizler uzun yıllar siz değerli halkımıza Emniyet mensubu olarak hizmet ettik. Takdir edersiniz ki bu süre zarfında birçok olayla karşılaşıp tecrübe hazinemizi ciddi anlamda geliştirdik. Şüphelendiğiniz her olayın sonucunun sizin düşünceniz doğrultusunda çıkmayabileceğini, bazı olaylarda da yanılabileceğinizi kabullenmelisiniz.

Yapacağımız araştırmalar sonucunda sizlere net olarak bilgi vereceğimizi garanti ederiz. Bu araştırmalar sürecinde ve sonrasında konuyla alakalı olarak sizlerle kurumumuz arasına üçüncü şahısların girmeyeceği garantisini sunmaktayız.

Çözümleyemeyeceğimiz olay yoktur iddiasında da değiliz eğer öyle olsaydı hiç bir olay faili meçhul kalmazdı. Çoğu dedektiflik ofislerinin sayfasına girdiğinizde size bir sürü hizmet sunacaklarını ve bunları kesin delillerle destekleyeceklerini uzun uzun anlatırlar. Ancak sonuçta bunun böyle olmadığını görürsünüz. Ödediğiniz ücretin karşılığını alamazsınız. Beklentinizin istediğiniz gibi sonuçlanmadığını ancak işini ciddi bir şekilde yapan bir firmaya gittiğinizde anlarsınız. Maalesef zaman zaman bazı kişiler ofisimize gelerek çeşitli dedektif firmaları tarafından aldatıldığından bahsetmektedirler.

Bizler fox dedektiflik olarak gerçeği ama yalnızca gerçeği işinize yarayacak gerçek bilgileri, delilleri bulmak ve bunu sizinle paylaşmak amacı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çünkü bizim ekibimizdeki arkadaşlarımız farklı konularda uzmanlaşmış donanımlı dedektiflerden oluşmaktadır her bir konuyu masaya yatırıp üzerinde fikir birliğine varmadan saha çalışmalarına başlamıyoruz.

Sonuç olarak Biz Fox Dedektiflik olarak sizleri özellikle ofisimizde ağırlayarak bizi tanımanızı, güven duymanızı isteriz.  Çalışmalarımız sonrası sizi mutlu görmek verdiğimiz emeğin boşa gitmediğini görmek bizi de mutlu eder.

Çünkü inanıyoruz ki bizimle iletişime geçen bireylere farkımızı göstermeyi başaracağız.

M. Latif KARLAR

Farkımız

30 yıllık meslek hayatımızda ülkemizin çeşitli bölgelerinde edindiğimiz bilgi, görgü ve tecrübeleri ihtiyacı olan bireylere aktarma amacı ile bu işi gerekli özen ve dikkatle gerçekleştiriyoruz.  Yurt genelinde gerçekleştirdiğimiz dedektiflik hizmetimizde güven ve gizlilik en önemli prensibimizdir. Sizinle başvuru sürecinden araştırmanın bitiş sürecine kadar her an iletişimde kalarak dedektif olarak aklınızda bulunan sorulara en doğru yanıtları vermeye çalışacağız.

Bizler vatandaşların canını, malını, hakkını korumaya seneler önceden yemin ederek göreve başlamış emekli emniyet mensupları olarak; araştırma işini çok iyi biliyor ve bu süreçte profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Bu sektörde giderek artmakta olan kimliği belirsiz sayfalarında kiminle görüşeceğinizin belli olmadığı kuruluşlara karşın kim olduğumuzu, geçmişimizi ve yapabileceklerimizi açıklayarak aramızda bir güven bağı kurmayı amaçladık.

Dedektiflik, araştırma ve takip ekip işidir tecrübe ister.

Dedektiflik güven ister herhangi bir ofise gittiğinizde kiminle görüşeceğinizi bilmelisiniz.

Amacımız her önüne gelenin bu işin herhangi bir yerde dedektiflik ofisi açıp internet sayfası hazırlaması ile olamayacağını ispatlamaktır.

Takip konusunda yetenekli olmak ya da geçmişte bulunduğu konum itibariyle birtakım bilgilere ulaşabilmek dedektiflik yapmanız için yeterli değildir yaptığınız işin hukuki sonuçlarını da bilmeniz size müracaat eden insanları düzgün yönlendirmeniz gerekir.

Fox Dedektiflik olarak bu donanıma sahibiz. Sizleri özellikle ofisimizde ağırlayarak bizi tanımanızı, sözlerimizin havada kalmayacağını göstermek yegâne hedefimizdir. Çünkü inanıyoruz ki bizimle iletişime geçen bireylere farkımızı göstermeyi başaracağız.

Fox Dedektiflik Ofis
WhatsApp chat
Call Now Button