Kocamı takip ettirmek istiyorum; bazı durum, neden ve olaylardan dolayı eşini takip ettirme düşüncesine kapılan kadınların dedektif firmalarından sık sık destek aldıkları bir konudur diyebiliriz. Burada verilen hizmet tamamen fiziksel takipten ziyade teknolojik cihazların kullanılması, tahmini hareket noktalarında gözetleme için planlamalar yapılması ve raporlanıp kişisel tahminlerin hizmeti alan kişiye sunulmasıyla alakalıdır diyebiliriz.

Koca Takibinde Kritik Noktalar Nelerdir?

Kişiler farklı zaman dilimlerinde beyan ettiklerinin dışında noktalarda, hal ve hareketlerde bulunabilmektedir. Eşler ise yapılmış olan bu beyanların ya da tahminlerin arkasında güçlü bir delile ulaşabilmek için bizlere gelerek kocamı takip ettirmek istiyorum gibi taleplerde bulunmaktadırlar. Peki kocamı takip ettirmek istiyorum şüphesiyle gelen kadınlara daha net sonuçlar verebilmemiz için tespit koca takibinde dikkat etmelerini istediğimiz kritik noktalar nelerdir?

  1. Takip edilecek kişinin günlük rutinleri bizlere sözlü ya da yazılı olarak bildirilmelidir.
  2. Kişinin hobileri ve günlük rutinlerinin dışında ara sıra yapmaktan veya gitmekten keyif aldığı alanlar bildirilmelidir.
  3. Eskiden ya da güncel dönemde sık sık yapmayı istediğini belirttiği ya da hayalini kurduğu şeylerin ne olduğu belirtilmelidir.
  4. Sizlerin gitme ihtimali olduğu, yapma ihtimali olduğunu düşündüğünüz tüm bilgileri bize bildirilmelidir.
  5. Teknolojik ortamlardaki tavrı, tutumu ve sosyal medya hesaplarının adresleri tarafımıza ulaştırılması gerekmektedir.

Yukarıda bulunan beş maddeye benzer detaylar yüz yüze görüşmede profesyonel tarafımızdan sizlere tek tek aktarılacak olup tüm kritik noktalar belirlendiğinde fiziki ve sanal takipler başlatılmak için her şey hazır olacaktır.

Koca Takibinde Kullanılan Teknikler?

Bizlere kocamı takip ettirmek istiyorum gibi bir konu ile gelen tüm ziyaretçilerimiz için tabi ki onlarca farklı teknikle bu hizmeti verdiğimizi bildirmek isteriz. Fakat takip edilecek kişinin yaşam şartları, günlük rutinleri incelendiğinde takip edilecek teknikler ve şartlar planlanmaktadır.

  • Yakın takip yapılarak kişinin gün içerisindeki yaptığı ve gittiği bütün mekanlara yakın takip yapılarak fotoğraflanmaktadır.
  • Uzak takip gün içerisinde belirli zamanlarda ya da şüphe duyulan zamanlarda yapılan takip çeşididir. Yine bu teknikte de delil toplamak adına fotoğraf çekimleri vs yapılmaktadır.
  • Sanal takip, kişinin paylaşımları, yaptığı işlemler kvkk şartlarına uymak koşuluyla takip etme işlemine verilen isimdir.
  • Yine yasal şartları kırmadan, sınır aşmadan yasal dinlemeler yapılmaktadır. Fakat bu durum için resmiyete başvurmanı gerektiğini de unutmamanız gerekmektedir. Gerekli yasal işlemler sizlerin ya da bizlerin tarafından yapılması durumunda işlem detayları başlatılacaktır. 

Sonuç Raporlarında Karşılaşacaklarınız

Genel olarak bakıldığında kişiler kocamı takip ettirmek istiyorum hizmetini bizlerden aldıklarında çok farklı ve ilginç sonuçlar bekleyebilmektedirler. Fakat bazı durumlarda neredeyse çok fazla bir olumsuz konunun olmadığı ya da kişinin olayları fark edip bir süre dikkatli hareket ettiği olabiliyor. Bu iki konu olmadığı ve beklenilenin olduğu durumlarda gerekli raporlar, fotoğraflar, videolar kişilere delil olarak kullanılabilmesi adına teslim edilmektedir.

Paylaş